Грошовий переказ

Коли ви проживаєте і працюєте за кордоном, то досить часто для вас постає питання передачі коштів родичам, близьким, друзям, що знаходяться Україні. Ми знаємо багато різних способів: перевізники, банки, друзі що повертаються до дому, та багато інших. Сьогодні я хочу розповісти вам про компанію, яку відкрила для себе зовсім не давно, але вже здійснила за її допомогою декілька переказів і дуже задоволена. Кошти були доставлені швидко, при мінімальній комісії.

 

Надсилайте гроші до дому легко з TransferGo
Отже трішки про компанію:

TransferGo – це міжнародна компанія, яка надає швидкі, безпечні та дешеві послуги з міжнародних переказів для тих, хто хоче відправити гроші додому своїм сім’ям, не сплачуючи при цьому надмірних банківських комісій.
Компанія TransferGo працює з 2012 року і діє в 45 країнах світу; використовує ті ж стандарти безпеки, що і комерційні банки; володіє ліцензією платіжної системи; регулюється FCA (Управлінням фінансового нагляду) і контролюється HMRC (Податково-митною службою) Великобританії.

За 5 років 350 тисяч користувачів TransferGo здійснили 1,5 млн транзакцій, користуючись смартфонами, ноутбуками та персональними комп’ютерами.

Як працює TransferGo?
1. Для початку потрібно завантажити додаток для смартфону (працює як для iOS так і для Android) або зайти на сайт, скориставшись ноутбуком або персональни компьютером.

 

2. Зареєструватися, ввести дані своєї картки, а також ім’я, телефон та останні 4 цифри картки “Приватбанк” одержувача.

3. Ввести суму переказу.

Чому варто переказувати гроші саме за допомогою сервісу TransferGo:
1 Безпека
TransferGo є ліцензованою авторизованою платіжною компанією (номер 600886), яка регулюється FCA (Управлінням фінансового нагляду) і контролюється HMRC (Податково-митною службою) Великобританії. Ви також можете переглянути відгуки клієнтів TransferGo на Trustpilot – незалежному сайті відгуків користувачів: https://uk.trustpilot.com/review/transfergo.com

2.Цілодобова підтримка

Якщо раптом виникли питання, у будь-який момент ви можете написати в службу підтримки українською або російською мовою – вам обов’язково нададуть допомогу.

3. Швидкість

За допомогою додатка гроші надійдуть до одержувача наступного робочого дня. Також існує можливість зробити миттєвий переказ (протягом 30 хвилин), але у такому випадку комісія буде трохи вище.

4. Відсутність прихованих комісійних зборів

Усі збори включаються до суми, яку ви бачите під час замовлення транзакції. Вам не потрібно турбуватися про переказ додаткових коштів для покриття зборів за переказ. Також за допомогою TransferGo вам не потрібно турбуватися про можливі зміни курсу валют тому що ваш одержувач отримає саме ту суму, яку ви замовляєте.

5. Конкурентні ставки

TransferGo стягує фіксовану оплату (0,99 Євро) і комісію за обмін валют у розмірі від 0.6% до 1.5%. Якщо вас цікавить миттєвий переказ грошей (протягом півгодини), то фіксована ставка складе 2,99 євро.

Компанія TransferGo допомогла тисячам мігрантів переказати гроші за кордон та допомогти своїм сім’ям.

Для користувачів нашого сайту , компанія TransferGo підготувала промокод s1RrI2, за допомогою якого можна здійснити одну (першу) транзакцію безкоштовно, навіть якщо це миттєвий переказ грошей протягом 30 хвилин.

Отже, приєднуйтесь!

Надсилайте гроші до дому легко з TransferGo

Рекламний матеріал