Безкоштовний уїк-енд в музеї Помпіду

Щоб відсвяткувати своє 40-річчя, Центр Помпіду запрошує всіх гостей та жителів міста безкоштовно відвідати музей протягом святкового уїк-енду, 4 і 5 лютого. Паради, концерти, екскурсії й сюрпризи чекають Вас. Програма виставок та заходів також доступна протягом 2017 року по всій території Франції.

Ювілейні вихідні 4 і 5 лютого, з 11 ранку до 2 години ночі у суботу і з 11 ранку до 21 год в неділю. Відвідувачам пропонується екскурсії, парад, виставки, концерти, семінари, кабаре, танці … Від Forum au Belvédère до Piazza музею через виставкові галереї та театри та кіно, центр Помпіду відкритий для всіх та усі поверхи, щоб відсвяткувати свій день народження. Відвідувачі можуть побачити, наприклад, виставку Cy Twombly в Музеї сучасного мистецтва, або Gaston au-delà de Lagaffe в громадській Бібліотеці, побачити документальний фільм про історію установи. В будівлі будуть жваві концерти, вистави, паради протягом усього уїк-енду.

2014 10 10 Centre_Pompidou   © Manuel Braun, 2015

Події по всій Франції.

У 2017 році Центр Помпіду також відзначатиме своє 40-річчя на всій території Франції. Протягом усього року, виставки, шоу, концерти та заходи представлені в сорока французьких містах від Grenoble до Lille, через Le François en Martinique, Saint-Yrieix-la-Perche, Chambord, Cajarc ou Nice, у партнерстві з музеєм, центром сучасного мистецтва, театром, фестивалем … “Я бажаю, що 40- річчя центру Помпіду це свято художньої творчості по всій Франції,” сказав Serge Lasvignes президент центр Помпіду. “Це свідчить про життєздатність закладів культури, які поділяють дух Помпіду. Це дозволяє відзначати звязки, встановлені з художниками, музеями, художніми  центрами, концертними сценами, фестивалями, розвивати та збагачувати довгу історію спільних проектів в області   створення та підтримки. Це можливість йти назустріч тим, хто любить Центр Помпіду протягом 40 років, так і перед новою аудиторією”.

1977-2017 Сорок років по тому, Центр Помпіду є великим культурним гравцем у Франції й за її межами. Вона об’єднує в одному місці колекція з більш ніж 100 000 робіт, публічна бібліотека (ІВ), кінотеатри та шоу, музичний дослідний інститут (The IRCAM), освітні області діяльності … У нього є двадцять п’ять виставок щорічно. Він також є популярним місцем, що прагне невпинно, за допомогою своїх програм і проектів, розширення аудиторії. Його революційна будівля стала архітектурною іконою 20-го століття і втіленням духу. За 40 років, він зібрав понад 100 мільйонів відвідувачів.

Centre Pompidou © Manuel Braun, 2015