Які терміни подання податкової декларації?

Служба онлайн – звітності буде відкрита з понеділка, 20 квітня 2020 року. Терміни подання декларацій змінюються залежно від регіону проживання платників податків:

  • регіон з 01 по 19: четвер 4 червня 2020 року в 11.59 вечора
  • регіон 20 – 54: понеділок 8 червня 2020 року о 11.59 вечора
  • регіон від 55 до 976: четвер, 11 червня, 2020 о 11.59

Паперові декларації надсилатимуть поштою з 20 квітня 2020 року і до середини травня (в залежності від поштової служби), але тільки тим платникам податків, які подали паперову декларацію у 2019 році. Дата закриття п’ятницю, 12 червня о 23:59.

Нове в 2020 році: автоматична декларація

Як дізнатися, чи є у мене автоматичне декларування?

Автоматична декларація буде запропонована для оподаткування домогосподарств, які були подавали декларацію минулого року, лише на доходи, попередньо заповнені адміністрацією та за умови, що ви не повідомили про будь-які зміни ситуації (адресу, сімейну ситуацію чи створення депозиту, податок на утримання) у 2019 році.

  • якщо ви декларували доходи в Інтернеті минулого року: ви отримаєте електронний лист, який поінформує вас про цю нову можливість, резюмуючи відому про вас інформацію, що буде доступна для перевірки в особистому кабінеті;
  • Якщо ви подали паперову декларацію у 2019 році: ви отримаєте поштою свою нову декларацію про доходи у відповідному форматі, а також документи, що представляють цей новий спосіб декларування.

Як це працює саме?

Якщо ви маєте право на автоматичне декларування, вам доведеться перевірити інформацію, яку адміністрація вам надасть:

  • якщо вся інформація правильна і повна, вам більше нічого не потрібно робити. Ваша податкова декларація буде автоматично підтверджена;
  • якщо певні елементи мають бути заповнені або змінені (адреса, сімейний стан, сума доходів і витрат, витрати, придатні до зменшення / податкового кредиту, можливість вибору оподаткування за шкалою доходу від рухомого капіталу …), тоді вам доведеться заповнити та підписати свою податкову декларацію як завжди.

Онлайн декларація

Якщо вам потрібно подати декларацію, ви повинні з 20 квітня підключитися до свого приватного простору зі своїм податковим номером та паролем.

Якщо ви ніколи не підключалися до вашого особистого простору на сайті податкової, вам потрібно зібрати лише 3 елементи:

  • Ваш податковий номер: він зображений у вашому повідомленні про податок на прибуток, отриманому у 2019 році, або в останній декларації з податку на прибуток;
  • Ваш номер доступу в Інтернеті: він зображений у вашій останній податковій декларації або отриманій вами пошті, щоб можна було декларувати в Інтернеті;

 Ваш дохід для оподаткування, який вказаний у повідомленні про податок на прибуток, отриманому у 2019 році.

Використовуючи цю інформацію, ви можете створити свій пароль і легко отримати доступ до всіх онлайн-сервісів. 

Що робити якщо ви вперше декларуєте свої доходи ?

Джерело https://www.service-public.fr/

Автор Людмила Мудра

Читайте також : Навіщо нелегалу податкова декларація?

Facebook Comments

Від admin