Увага!!! Шукаємо авторів!

Шановні читачі! Ви можете запропонувати для нас і відвідувачів нашого порталу матеріал, що містить корисні, інформативні та звичайно ж  цікаві матеріали та рекомендації? Якщо це так – ми шукаємо саме вас!
Трохи про нас: “Paris-ua.com” проект, метою якого є збір та поширення інформації щодо всіх аспектів з якими стикаються українці, і не тільки, при переїзді у Францію. А також інформацію що буде корисною для туристів, студентів та будь кого хто цікавиться життям в Парижі. Робимо ми це виключно на волонтерських засадах.
Які статті ми хотіли б від Вас отримувати:. Проект Paris-com.ua створювався як соціально – корисний, покликаний донести до читача корисну та цікаву інформацію українською мовою про адміністративні питання, цікаві місця, а також все, чим живуть українці в Парижі та не тільки.
Хочеться максимально доступної інформації, порад та публікацій, що допомагатимуть нашим співвітчизникам для адаптації у Франції, або цікаві місця які варто побачити туристам, місцеві новини(окрім політичних)- саме це ми б хотіли від Вас отримувати в необмеженій кількості!

Яких вимог до публікацій потрібно дотримуватися? Як Ви розумієте, цінний і цікавий саме авторський досвід. Це означає, що матеріали, скопійовані та будь-яким іншим способом отримані з альтернативних джерел, ми намагаємось не публікувати. Авторство перевіряється професійними програмами, ті статті, які вимогам унікальності не відповідають, на сайт потрапити не зможуть. Грамотно структуруйте матеріал, виділяйте в тексті заголовки й підзаголовки. Супроводжуйте матеріал якісними фотографіями, графіками, ілюстраціями відповідними до тексту (розділу, підрозділу). Як надіслати статтю? Свої статті Ви можете надіслати на адресу admin@paris-ua.com , але ми просимо дотримуватись деяких рекомендацій: Ви можете писати матеріал в улюбленому текстовому редакторі, але перевіряйте орфографію і синтаксис, будь ласка. Остаточний варіант тексту, підготовлений відповідно до перерахованих вище вимог, зберігайте знову ж таки в MSWord. Фото, малюнки, графіку можна надіслати окремо в архіві zip чи rar. Також ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, та пропозиці