Паризькі ринки: Le Marché d’Aligre

    Продовольчі ринки є частиною ідентичності Парижа та існують з … п’ятого століття, коли Париж ще називали Lutèce! Вони завжди були місцем для спілкування та центром бурхливого життя в місті.

 

    Зараз у Парижі діють 82 продовольчих ринків, розкиданих по всьому місту. Ті «marchés parisiens », як ми їх називаємо, відбуваються кілька разів на тиждень, це ринки на яких виробники приходять в певні дні, розкладають свої лотки для торгівлі протягом декількох годин, а потім упаковують свій товар і залишають ринок до іншого торгового дня. Більшість з них мають місце два чи три рази на тиждень, як правило, вранці, з 8 ранку до 13-ої години; деякі з них відкриті щодня, крім понеділка, вранці та в другій половині дня. Вони особливо жваві неділями, коли парижани не працюють і йдуть купувати свіжі продукти й зелень на наступний тиждень.
  Де б ви не зупинилися в Парижі, ви можете бути впевнені, що знайдете біля вас, типовий паризький ринок продуктів харчування. Якщо ви хочете жити, як справжній місцевий житель, не пропустіть: ви дійсно відчуєте себе парижанами!
      Le Marché d’Aligre
Ось мій номер один в рейтингу місцевих ринків:
     Le Marché d’Aligre, розташований в 12-му окрузі в Парижі між Viaduc des Arts і Faubourg Saint Antoine. Я люблю його мальовничі й барвисті сторони, його різноманітну атмосферу в залежності знаходитесь ви на вулиці d’Aligre, на Place d’Aligre або всередині Halle Beauvau, з його низькими цінами, і його відчуттям як у маленькому містечку: звичайні клієнти не тільки зустрічаються на ринку , але залишаються випити або пообідати разом після цього.
БАРВИСТІ СТЕНДИ ТА РІЗНОМАНІТНА АТМОСФЕРА

    Ринок d’Aligre насправді складається з трьох різних місць, кожен з яких має свою особливу атмосферу, і саме це робить його таким привабливим!

• Rue d’Aligre пропонує поєднання барвистих стендів з фруктів та овочів і постійних продовольчих магазинів: Рибного, м’ясного, торговець сиром, хлібобулочні вироби, … Це та область, де ви можете купити дешеві фрукти та овочі.
• Place d’Aligre зайнятий з’єднанням сувенірних стендів, брокантів і перекупників і з традиційними фруктовими та овочевими кіосками.
• І Halle Beauvau чарівний критий ринок, який відкриває гурманам магазини ринку продуктів харчування: м’ясо, сир, ковбасні вироби, … Варта уваги й сама будівля з дерев’яними балками та рами, як корпус човна догори дном.

ФРУКТИ І ОВОЧІ ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ

Le Marché d’Aligre відомий у всьому Парижі дешевими цінами на фрукти і овочі, і що є причиною, чому він приваблює парижан, людей які приїжджають з усього міста, а не тільки місцевих жителів.

ПІСЛЯ РИНКУ: ВИПИТИ АБО ОБІД З ДРУЗЯМИ

Якщо ви парижанин і живете в околицях Le Marché d’Aligre один з ваших улюблених моментів: покупки на ринку закінчено, ваша корзина заповнена, і можна зустрітися з друзями в одному з кафе на rue d’Aligre або його околиці. Найвідоміше місце, де випити це «Le Baron Rouge», винний бар з теплим прийомом, який користується великою популярністю у місцевих жителів і де можна також наповнити пляшку вина з бочок винного погребу.

Але якщо вам захотілось морепродуктів, можна відвідати  також Sea Bar Paris Pêche , який пропонує дуже привабливий «Formule APERO» для любителів морепродуктів , включаючи устриць або інших молюсків і стакан вина. Або будь-який з численних кафе чи ресторанів. І якщо ви вирішили пообідати , а не просто випити, я б рекомендував вам смачний тайський ресторан , що пропонує традиційні смачні тайські страви за дуже розумними цінами. Це називається  Paya Thaï і розташоване на вулиці d’Aligre. Я це люблю!

 

Практична інформація: 

Ринок Aligre
3 Place d’Aligre, 75012 Paris
Métro Ledru-Rollin

Відкритий щодня (крім понеділка) з 7:00 ранку до 14ч

 Джерело