Як правильно заповнити “Attestation d’hébergement”

 

Attestation dhébergement є документом, який дуже часто запитують на практиці.

Якщо ви проживаєте в помешканні безкоштовно.  Не маєте контракту на проживання та фактур, що підтверджують вашу адресу, ви можете отримати цей сертифікат, щоб провести ряд адміністративних процедур (у випадку відкриття банківського рахунку , подання заявки на реєстраційну картку або поновлення посвідчення особи, наприклад) та, щоб забезпечувати свої права, зокрема, якщо вимагається доказ про місце проживання.

Цей документ також може називатися  « certificat dhébergement » чи « déclaration dhébergement » це один тип документа.

L’attestation d’hébergement пишуть від руки або друкують на простому аркуші паперу в довільні формі, де автор підтверджує, що дана особа дійсно проживає за його адресою. Обов’язково має бути дата та підпис.

Особа, що надає вам L’attestation d’hébergement також повинна  повинна додавати до свого листа докази місця проживання на своє ім’я (рахунок-фактура води, газу чи електрики, квитанція про орендну плату , та ін…). Також необхідно надати ксерокопію його посвідчення особи.

Attestation d'hébergement
Je soussigné(e), [ Prénom Nom] , né(e) le [date de naissance] à [lieu de naissance] , déclare sur l’honneur héberger à titre gratuit [Madame, Monsieur] [Prénom Nom] , né(e) le [date de naissance] à [lieu de naissance] , à mon domicile situé au [votre adresse complète] depuis le [date de début de l’hébergement gratuit] . Fait à [lieu de la déclaration] le [date] Signatures