У більшості українців, що проживають тимчасово чи постійно за кордоном, зокрема у Франції виникає потреба надіслати кошти в Україну. Досить часто — це потрібно зробити терміново, ще й при цьому максимально заощадити на комісії. Тож ми підготували топ-7 способів грошового переказу, щоб ви самі могли вибирати, який із них буде для вас найзручнішим.

Western Union

Досить простий та відомий, але водночас найдорожчий спосіб переказати гроші з Франції в Україну. Для транзакції через Western Union не потрібно відкривати банківських рахунків, а саму операцію можна провести як онлайн, так і у відділенні. Гроші надійдуть одержувачу за декілька хвилин, а от комісія становитиме 4–15%. Зареєструватися в системі Western Union та здійснити переказ можна безпосередньо на сайті компанії.

Western Union

SWIFT-перекази

Також досить не дешевий, та й не найбільш зручний спосіб. Для переказу грошей через SWIFT-систему потрібно, щоб відправник і одержувач мали власні рахунки в будь-яких банках. Більшість фінансових установ світу приєднано до SWIFT, але не в усіх є прямий кореспондентський зв’язок із банком одержувача. Тож вам можуть запропонувати переказ через банки-посередники. Строк надходження грошей – в середньому  3-5 днів, а комісія –  більш як 1%, якщо переказ здійснювати без посередників. Якщо ні, то сума комісії може дещо зрости.

Рахунок в інтернет банку

Якщо ви у Франції офіційно, то можете сміливо відкрити рахунок у будь-якому інтернет банку. Отримавши картку, переслати її вашим рідним, та поповнювати тут на місці, в разі потреби. При виборі банку найкраще керуватися вартістю обслуговування картки в місяць у Франції, та комісіями за зняття готівки за межами ЄС, зокрема в Україні.

TransferWise

TransferWise – це британська компанія, яка займається міжнародними грошовими переказами в 59 країн, працює з 2011 року. Безпека і приватність регулюється Британською FCA (Financial Conduct Authority).

Система використовує технологію P2P (peer-to-peer): під час здійснення транзакції відправника з’єднують з користувачем, який відправляє кошти у зворотному напрямку. Таким чином, гроші не покидають межі країни, а вам не потрібно сплачувати транскордонний податок.

Компанія застосовує середній курс обміну. Це робить перекази майже в 8 разів дешевше, ніж в аналогічних платіжних системах. Також, з моменту оформлення платежу потоковий курс фіксується, що гарантує незмінність суми до отримання.

Тривалість доставлення грошей залежить від способу оплати переказу: з банківської карти, Swift з банківського рахунку, Sofort. Як правило, перекази з банківського рахунку переобумовлюють додаткову комісію від банків-посередників.

  • Ліміт на мінімальний та максимальний переказ: 1€ – 199,999€.
  • Швидкість надсилання: від 1 хвилини до 1 дня.
  • Доступні валюти: 44.
  • Обмінний курс: середній, в режимі реального часу.

Сайт

Детальніше тут

Як переказати кошти через TransferWise. Покрокова інструкція.

TransferGo

Один з сервісів, яким я сама  користуюсь та задоволена якістю та ціною за послуги. Переказ здійснюється з вашої картки на картку одержувача в ПриватБанку. Для здійснення переказу потрібно зареєструватися безпосередньо на сайті. Реєстрація досить проста, можлива навіть за допомогою вашого акаунту в facebook, Гроші отримувач одержить в тій валюті, в якій у нього відкритий рахунок.

  • Кілька варіантів доставлення.

Вартість не залежить від суми доставлення, ціна за один переказ.

Миттєвий переказ (за 30 хв) – 2,99 EUR

Стандартний(протягом 3-ох днів)-0,99 EUR

Безкоштовний(протягом 3-ох днів)-0 EUR

Не існує ніяких обмежень на суму грошових переказів при користуванні послугами TransferGo. Але ваш банк може встановлювати щоденний ліміт переказів, тому зверніть увагу на це, перш ніж замовляти платіж. Для переказів на великі суми може знадобитися додаткова документація.
Для надсилання коштів, від отримувача вам необхідна така інформація
  •  останні 4 цифри карти ПриватБанку;
  • номер телефону, що прив’язаний до цієї карти.

Приємний бонус , скористайтесь кодом s1RrI2 та отримайте 10 фунтів на ваш рахунок та перший переказ безкоштовно.

Недоліки: переказ можливий тільки на карту ПриватБанку. Інші банки на жаль не представленні.

Сайт  TransferGo

Детальніше тут

TransferGo як швидко переказати гроші в Україну

PaySend

Ще один сервіс для переказу коштів в Україну з вашого рахунку  у Європі.

PaySend – це платформа для грошових переказів нового покоління, яка дозволяє надсилати кошти на будь-які карти Visa, MasterCard та UnionPay у більш ніж 70 країн світу. Це швидкий, простий та безпечний засіб надіслати гроші своїм близьким за фіксованою низькою ціною.

Ви можете зробити Переказ 24/7 або з ноутбука, планшета, або через наш мобільний додаток на вашому смартфоні.

Зарахування на карту одержувача відбувається у місцевій валюті з використанням реального обмінного курсу без будь-яких прихованих комісій та додаткових зборів.

PaySend надсилає кошти миттєво, використовуючи технології онлайн грошових переказів.

Вартість фіксована: Євросоюз – € 1.50

Переказ на карту Visa, MasterCard та UnionPay будь якого банку в Україні. Тобто немає прив’язки тільки до ПриватБанку як в попередньому сервісі.

Для переказу потрібно: прізвище, ім’я та номер карти одержувача. Хоча також є функція, ви вписуєте тільки номер телефону людини яка отримуватиме кошти, більше ніякої додаткової інформації. А уже одержувачу потрібно буде реєструватися на сайті та  отримавши посилання ввести дані своєї карти.

Також сервіс пропонує досить цікаву послугу. Ви можете попросити гроші. У Вас є можливість запитати переказ в іншої людини, лише додав її номер телефону у PaySend. Ця людина отримає Ваш запит та зможе оплатити його після реєстрації у сервісі.

Бонус: скориставшись промокодом a139ed відправляйте перший раз кошти без комісії!

Сайт https://paysend.com

 Perekaz24

Переказати гроші можна за допомогою карток Visa, MasterCard або електронних переказів. Одержувач в Україні вже через 10 хвилин зможе отримати гроші в американських доларах в одному з 3,5 тисячах пунктів. На сайті розміщено калькулятор для перевірки, скільки одержувач точно отримає грошей, а також мапа пунктів видачі переказів.

Від відправника не вимагаються копії або фотографії документів, що підтверджують особу, послугами сервісу можна користуватися відразу після реєстрації. Але дані паспорта потрібно внести під час реєстрації.

Вартість:

Комісія за кожен відправлений переказ складає 1,7% від суми, але не менше 2.95 злотих, 0.75 фунтів стерлінгів або 0.75 євро в залежності від валюти переказу. Жодних додаткових комісій при отриманні готівки не сплачується.

Переказ можна отримати в будь-якому з 3500 пунктів по всіх території України, серед яких відділення ПриватБанку, Укргазбанку та інші фінансові установи. Найзручніше відділення можна знайти за допомогою карти пунктів виплати розміщеної на нашому сайті.
Отримувачу не потрібно мати рахунок в даній установі. достатньо паспорт, номер переказу та повідомляє, що переказ був відправлений в системі «Велсенд/Міст».
В загальному непоганий варіант, якщо отримувач немає рахунку чи з якоїсь причини не хоче його використовувати.

Перевізники

Спосіб досить спірний, але користується популярністю. Тільки в Парижі  понад 50 бусів, що возять передачі з України у Францію та навпаки. Досить велика кількість наших краян користуються їхніми послугами. Відгуки можна знайти у групах у facebook. Тариф на передачу коштів  в основному 2% від суми.  Наскільки надійно, залежить від якостей людей яким ви готові довірити кошти. Якщо ви вирішили скористатися цим методом, обирайте перевізників з хорошою репутацією та достатнім досвідом.

http://paris-ua.com/business-directory/wpbdp_category/perevezena

Автор Мудра Людмила

Поради, новини, власні історії — все про життя українців у Франції. Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і беріть участь в дискусіях. Стежте за каналом у Telegram та будьте в курсі подій.

Facebook Comments

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.