Будьте обережні, вас можуть оштрафувати! Ви часто купуєте сигарети на українських бусах, чи можливо з рук в нелегальних торговців при виході з метро? Такі сигарети можуть вартувати вам занадто дорого. Чи знаєте ви, що за це можна отримати штраф в розмірі 135 євро? Віднедавна вступив в дію  указ, опублікований в Офіційному віснику від 20 грудня 2019 року.

 

Особи, що купують сигарети “з рук”, тепер можуть бути покарані штрафом у розмірі 135 євро.

Якщо оплата штрафу буде здійснена протягом 15 днів (30 днів у разі оплати через онлайн сервіси), розмір штрафу зменшується до 90 євро.  Якщо оплата не буде здійснена протягом 45 днів (60 днів у разі оплати через онлайн сервіси), сума може скласти 375 євро.

Метою цього заходу є боротьба з контрабандною злочинною мережею,  але вона також призначена для захисту неповнолітніх, яким пропонують цигарки на вулиці.

 Примітка:  контрабандний тютюн потрапляє в країну як організованим імпортом, так і місцевим обігом з прикордонних районів. За 9 місяців 2019 року митні служби перехопили 282,7 тонни, це збільшення  на 78% за один рік.

Посилання на указ Décret n° 2019-1396 du 18 décembre 2019 portant création d’une contravention d’acquisition de produits du tabac manufacturé vendus à la sauvette

Автор Людмила Мудра

Facebook Comments

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.