Якщо ви проживаєте у Франції 6 місяців (протягом року, за який декларується прибуток) – вам потрібно декларувати ваші доходи.

Чи потрібно вам декларувати ваші доходи, якщо ви в країні не легально? Так, якщо ви плануєте змінити статус на легальний, детальніше читайте Навіщо нелегалу податкова декларація?

Отже, ви вперше вирішили задекларувати свої прибутки. З 2019 року всі особи, що подають податкову декларацію взяли на себе зобов’язання декларувати свої доходи через Інтернет.

Щоб задекларувати онлайн:

Якщо у вас вже є податковий номер

Ви вже подавали паперові декларації або вам щонайменше 20 років, і ви отримали лист від податкової адміністрації, що повідомляє про можливість декларації через Інтернет, ви можете зробити свою першу декларацію в Інтернеті.

В інших випадках, якщо ви ніколи не декларували податок на прибуток, але у вас вже є податковий номер (наприклад, для податку на житло), ви можете створити свій особистий простір:

  • на сайті FranceConnect (з вашими ідентифікаторами Ameli, La Poste, Mobile Connect et moi (Orange), або MSA);
  • електронною поштою, використовуючи вашу особисту поштову скриньку, після заповнення форми, доступної у розділі “Контакт” на сайті impots.gouv.fr> Particulier (“Ви є фізичною особою”) >L’accès à votre espace particulier (“Ваш запит стосується доступу до вашого особистого простору “) > Je connais mon numéro fiscal” (Я знаю свій податковий номер “).

Навіть якщо ви декларуєте вперше, ваша онлайн-декларація буде попередньо заповнена. Все, що вам потрібно зробити, – це перевірити сімейну ситуацію, адресу та попередньо заповнені суми. Ви виправите їх при необхідності (прямо у вікні). Тоді ви будете доповнювати інші отримані вами доходи та нарахування, зменшення чи податкові кредити, на які ви маєте право.

Якщо у вас немає податкового номера

Якщо у вас немає податкового номера, ви можете подати запит у ваш центр державних фінансів (персональна податкова служба) або за формою, доступною у розділі “Контакт” на сайті impots.gouv.fr> Vous êtes un particulier (Ви фізична особа)> Votre demande concerne l’accès à votre espace particulier (Ваш запит стосується доступу до вашого конкретного простору)> Je n’ai pas de numéro fiscal.(У мене немає податкового номера.) Вам відкриється форма яку потрібно буде заповнити та надіслати.

Після створення простору ви зможете отримати доступ до служби онлайн-декларацій.

Джерело /www.impots.gouv.fr

Автор Мудра Людмила

Читайте також:

Facebook Comments